ביטוח מוניות

ביטוח למוניות

ביטוח מוניות בשונה מביטוחי רכב פרטיים, הוא סוג ביטוח שונה בתחום ביטוחי רכב ציבורי. לא כל חברת ביטוח לוקחת על עצמה לבטח מוניות, בשל המורכבות של הפוליסה. המוניות תפקידן להיות על הכביש כל היום ולהיות במצב נסיעה תמורת שכר נהג המונית ,זאת הסיבה העיקרית למחיר הגבוה של פוליסת ביטוח מוניות. 
העבר וקוים לבחינת הסיכון שבנהג (כמו תאונות קודמות, נהג צעיר נהג וותיק) הם גורמים מכריעים בקביעת מחיר הפוליסת ביטוח. לדוגמה: נהג עם עבר של תביעות ותאונות, עלות הביטוח תהיה גבוהה מאוד. 

ביטוח למונית בצפון

רבים מאיתנו רואים באוטו את 'הבית השני' שלנו. אבל עבור נהגי מוניות המשפט הזה ככל הנראה יתברר כנכון. המונית היא לא רק כלי המאפשר לכם לעבור מנקודה אחת לאחרת. אלא, אנחנו מדברים על כלי שמאפשר לכם להתפרנס. מכאן שאם יש דבר עליו אתם פשוט לא יכולים לוותר זה ביטוח למונית בצפון. אבל איך מקבלים החלטה? איך בוחרים את הביטוח המתאים ביותר עבורכם? אנחנו כאן עם התשובה לשאלה הזו בדיוק.

מה משפיע על ביטוח למונית בצפון

במובנים רבים ביטוח למונית בצפון מורכב בדומה לביטוח של כל רכב פרטי. מדובר על צירוף מספר פוליסות. הראשונה, היא ביטוח החובה. השניה, ביטוח צד ג', החלק השלישי הוא ביטוח מקיף. העניין הוא שאם במקרה של ביטוח לרכב פרטי, אנחנו אולי היינו יכולים להקל ראש. כאן אין מקום לעשות זאת. ביטוח למונית בצפון זה לא רק ביטוח עבור הרכב. אלא, הביטוח במידה רבה דואג לכסות נזקים הנוגעים למקור הפרנסה שלכם. אם בעל רכב פרטי יכול לקחת את הסיכון ולהגיד כי לא יקרה כלום אם לא יהיה ברשותו רכב למספר ימים, כאן אין לנו את הפריבילגיה לקבל את אותה ההחלטה. לכן, בדרך כלל, ביטוח למונית בצפון יהיה ביטוח המכסה מגוון רחב יותר של נזקים. מה גם שאנחנו צריכים לקחת בחשבון כי בדרך כלל התשלום החודשי יהיה קצת יותר גבוה. זאת משום שחברות הביטוח רואות סיכוי רב יותר לתקלות ותאונות במקרה הנ"ל. כיוון שנהג מונית נמצא שעות רבות יותר על הכביש, מה שמגדיל את הסיכוי לתאונות וכיוצא באלו.

אתם רק צריכים לדעת לבחור את האנשים הנכונים

אז באמת, הדיון על ביטוח למונית בצפון יכול להיות מאתגר. הרי אף אחד מאיתנו לא רוצה לדון באירועים אשר אולי יקרו בעתיד ואולי לא. מה שכן, ביטוח יכול להשפיע באופן ישיר על החיים שלכם ברגע האמת. לכן אין מקום להקל בו ראש. 'ביטוחית', סוכנות הביטוח של אריה כהן תשמח להעניק לכם שירות. לעבור אתכם על כל הפרטים ולוודא כי אתם מקבלים את ההחלטה הנכונה.