ביטוח רכבי יוקרה

ביטוח רכבי יוקרה הקרוי גם ביטוח לרכבים בייבוא אישי הוא סוג של ביטוח בו חובה להיעזר בסוכן ביטוח שימצא עבור המבוטח את הפוליסה המשתלמת ביותר. הליך רכישת פוליסת ביטוח רכבי יוקרה הוא ארוך ושונה לחלוטין מביטוח רכב רגיל.
 
כדי לבטח רכב בביטוח רכבי יוקרה יש להוציא רישיון רכב מיוחד ממשרד הרישוי וטופס שחרור הרכב ממכס. לאחר מכן- היות ולרכב קביעת שווי שונה ממדינה למדינה יש להמציא אישור שמאי רכב הקובע את שוויו של הרכב בישראל. על פי קביעות אלה מסופק קוד דגם רכב שיקבע את פרמיית הביטוח.  ככל שהרכב ייחשב יקר ונדיר יותר, חברת הביטוח תראה בו מסוכן יותר מבחינתה ותעלה את הפרמיה. 
 
ביטוח רכבי יוקרה הוא תחום ביטוח מאוד מיוחד, לא הרבה סוכני ביטוח מעדיפים לעסוק בו בשל התהליך הארוך הנדרש לרכישת פוליסת ביטוח ייחודית לרכבים אלה. כמו כן, יש לזכור כי חברות ביטוח דורשות מיגונים יוצאים מהרגיל עבור ביטוח רכב יוקרה קושי נוסף המוערם על המבוטח לרכישת הפוליסה לרכב. 
מה שכן זהה לביטוח רכב סטנדרטי רגיל, הוא ביטוח צד  ג' וביטוח חובה שיש לרכוש בנוסף לפוליסה המקיפה לרכב. 
 
עלות רכב יוקרה היא גבוהה מאוד ולכן רבים מהרוכשים רכבי יוקרה לא מעזים לנסוע ברכב ללא פוליסת ביטוח מקיף אשר תפצה אותם מבחינה כספית בגעת גרימת נזק לרכב הנדיר. 

ביטוח רכבי יוקרה נקודות שחשוב לדעת

  • חברות הביטוח מאוד מקפידות על קבלת מבוטחים בעלי עבר נקי מתאונות. 
  • בקרות מקרה הביטוח חברות הביטוח ידרשו להוכיח על הנוהג ברכב. אם הרכב יועבר לנהג שאינו בפוליסה, ייחשב המקרה לחסר כיסוי ביטוחי. הנהג המוזכר בפוליסה הוא הרשאי היחידי לנהוג באוטו. 
  • חלקי חילוף לרכב – באם חברת הביטוח תמצא שעלות חלקי חילוף לרכב המסויים יידרשו הטסת חלקים מחו"ל , או שהיא תעלה את הפרמיה בצורה מאוד משמעותית או שהיא תסרב לבטח את הרכב בכלל. 
ביטוח רכבי יוקרה, עבודה נטו של סוכני ביטוח שיודעים לכוון לחברות הביטוח שמבטחות דגמים ספציפיים. 

מומחים לביטוח רכבי יוקרה

אם אתם מחפשים מומחה לביטוח רכבי יוקרה, אתם נמצאים במקום הנכון. 'ביטוחית', היא סוכנות ביטוח וותיקה, העובדת עם מגוון לקוחות מכל קשת החברה בישראל. אנחנו כאן עם הרבה ניסיון והיכרות מעמיקה עם השטח. דווקא מפני שביטוח לרכב עבור רכבי יוקרה לא דומה לביטוח במקרים אחרים, חשוב לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם בצורה נבונה. אם אתם רוצים לשמוע עוד על עבודה של מומחה לביטוח רכבי יוקרה, אנחנו כאן כדי לספר לכם כל מה שכדאי לדעת.

מה עושים מומחים לביטוח רכבי יוקרה

בראש ובראשונה, התפקיד של ביטוח הוא לדאוג כי אנחנו לא נוציא כסף בפעם אחת, על מה שאפשר לכסות מראש. כלומר, כיוון שבכל פעם בו עולה רכב על הכביש אנחנו לא באמת יכולים לדעת בוודאות מה עתיד לבוא, אנחנו צריכים להגיע מוכנים לכל תרחיש מראש. בין אם אנחנו חוששים מתאונה, גניבה של הרכב, שריפה וכן הלאה.

כמובן, פוליסת ביטוח משתנה ממקרה אחד לשני. גובה הפוליסה נקבע בהתאם לכמה נתונים. ראשית, אנחנו רוצים לדעת מי נוהגים ברכב, מה מצבו, מה מחירו וכדומה. ככל שיהיו לנו עוד נתונים, נוכל לבחור בפוליסה אשר תכסה את כל המקרים שעלולים להתרחש בעתיד הקרוב או הרחוק.

עד כאן הכל טוב ויפה ונשמע כאילו פשוט. אבל אנחנו יודעים כי בשוק אפשר למצוא מגוון רחב של אפשרויות ולא תמיד קל לבחור בניהן באופציה הטובה מכולן. איך בכל זאת אפשר לקבל החלטה כזו? יש לנו כמה טיפים בעניין. זו העבודה של מומחה לביטוח רכבי יוקרה.

איך לבחור את הפוליסה המושלמת

התפקיד של מומחה לביטוח רכבי יוקרה הוא לאסוף את הנתונים שלכם. אנחנו רוצים להבין כמה אתם מעוניינים לשלם בעבור הביטוח כמו כן, נרצה להבין איך נראה היום, יום שלכם. מתוך כך נוכל להבין איזו הצעה אנחנו מחפשים. לאחר מכן, התפקיד שלנו יהיה לאסוף את הנתונים. אנחנו עובדים עם החברות המובילות במשק ולכן, אנחנו יכולים להשיג חבילות מצויינות במחירים משתלמים. רק לאחר קבלת התמונה המלאה, נוכל לקבל ביחד את ההחלטה הטובה ביותר.